Mumijus libido ir vaisingumui

Natūraliai vaisingumui ir libido kelti - pabandykite mumijo

Eimantas Norkevičius

11/27/20222 min read

Žmonės Vakaruose susilaukia vis mažiau vaikų. Norma, reikalinga norint išlaikyti visuomenės gyventojų skaičių, yra 2,1 vaiko vienai moteriai. Šalyse, kuriose rodiklis mažesnis nei šis, gyventojų skaičius laikui bėgant mažės.

Senstant visuomenei reikia didesnio sveikatos ir socialinės priežiūros poreikio, didėja valstybinių pensijų ir socialinio aprūpinimo poreikis, už kuriuos galiausiai moka 15–64 metų dirbantys gyventojai.

Vaisingumas vis labiau tampa vyrų ir moterų problema, ypač Vakaruose. Yra daug priežasčių, dėl kurių didėja nevaisingumas. Pagrindinė iš jų yra cheminės medžiagos mūsų aplinkoje ir nesveiko gyvenimo būdo pasirinkimas. Pavyzdžiui, kombinuotos geriamosios kontraceptinės tabletės ir perdirbto greito maisto persivalgymas.

Vaisingumo šaltinis- mumijo

Mumijo jau seniai naudojamas Ajurvedos medicinoje kaip natūralus tonikas, gerinantis vyrų vaisingumą. Dar daugiau, teiginius remia mokslas. Šiuolaikinis tyrimas, kuriame dalyvavo 60 nevaisingų vyrų (su spermatozoidų skaičiumi 20 milijonų ar mažiau), parodė, kad daugiau nei pusei tų, kuriems buvo paskirtas mumijus, padidėjo spermatozoidų skaičius ir jų judrumas. Taigi, jei turite mažą spermatozoidų skaičių ir daliniu nevaisingumu, pabandykite mumijo.

Kitame tyrime 74 savanoriams vyrams buvo duota po 100 mg mumijaus du kartus per dieną 90 dienų. Šio bandymo pradžioje kiekvieno dalyvio buvo registruojami keletas biologinių parametrų įskaitant bendra spermograma bei spermos kiekis.

Apibūdinamas kaip afrodiziakas, nuo seniausių laikų mumijus buvo naudojamas lytinio potraukio trūkumui gydyti ir libido stiprinimui.

Labai gerai ištyrinėta mumijaus nauda libido kėlimui net ir po trumpo jo vartojimo. Libido stipriai susijęs su testosteronu, kuris yra pagrindinis vyriškas lytinis hormonas, tačiau nemažai vyrų skundžaisi žemu testosterono lygiu ir nežino, kaip natūraliai jį pakelti. Žemo libido požymiai yra mažas lytinis potraukis, nuovargis bei padidėjęs kūno riebalų kiekis.

Kadangi mumijus padeda gaminti folikulus stimuliuojantį hormoną tinkamu laiku, jo poveikis moterims yra stiprus palengvinti menstruacinio ciklo sutrikimus ir skausmus.

Folikulus stimuliuojantis hormonas išsiskiria iš priekinės hipofizės, ir vėliau jungiasi su sėklidėmis arba kiaušidėmis bei sustiprina lyčiai būdingą reprodukcinį elgesį. Moterims folikulus stimuliuojantis hormonas signalizuoja, kad reikia gaminti estrogeną ir progesteroną, kurie padeda reguliuoti menstruacinį ciklą.

Mumijo
nepakeis vaistų, bet jis turėtų būti jūsų pirmas žingsnis prieš pradedant vartoti bet kokius vaistus, jei norite natūraliai pabandyti išspręsti su vaisingumu kylančius iššūkius. Visada ieškokite kokybiško, laboratotijoje patikrinto ir gryno, o ne apdoroto mumijaus.