Kaip vartoti mumijų?

Grynas mumijo, kur įsigyti ir vartojimo galimybės.

Paulina Štreimikytė

8/17/20222 min read

Mumijus tai- kieta dervos pavidalo medžiaga, dar vadinama pikiu, aptinkama uolų plyšiuose ir aukštai kalnuose įvairių formų gabalais. Ji susiformuoja kai slegiami augalai ir mikroorganizmai sutankėja ir per šimtus metų tampa kieta vienalyte mase.

Gryno mumijaus (mumijo/shilajit) junginyje yra net 71-89 mineralai ir mikroelementai. Be to, jame yra iki 36% vertingų ir nepakeičiamų baltymų bei amino rūgščių. Būtent tokia elementų gausa junginyje ir lemia platų mumijaus poveikį bei paaiškina jo, kaip gyvybinės energijos šaltinio galią kiekvienam organizmui. Kai ieškome gryno, neapdirbto, visiškai be jokių priedų super maisto, mumijų turėtume prisiminti kaip vieną naudingiausių alternatyvų.

Gryną mumijų galima vartoti pagal poreikį. Nėra duomenų, kad jo būtų galima perdozuoti ar kad jis sukelia alergiją. Galima vartoti vieną kartą ryte, ant tuščio skrandžio, po 0,15-0,20 gramo ( pusė žirnio dydžio grūdelio). Galima vartoti su maistu, vandeniu, sultimis, arbata ar kava. Paprasčiausias būdas sumaišyti ir išgerti, bet skystis neturėtų būti karštesnis nei 65 laipsniai pagal Celsijų.

Daugiau mumijo taikymo ir vartojimo galimybių:

Jei gydotės kaulų lūžius, sąnarių, krūtinės ląstos traumas, išnirimus, sumušimus, raumenų patempimus, reumatą, rekomenduojama gerti 0,2-0,5 gramo Mumijaus ir kartu trinti pažeistą vietą. Trinti pažeistas vietas mumijumi galima visą gydymosi laikotarpį.

Kompresui, kaukei: 1/10 arbatinio šaukštelio sumaišyti su 50 ml vandens iki vientisos masės. Galima (ryžio – žirnio dydžio gabaliuką) ištirpinti vandenyje arba augalų hidrolatuose ir įtrinti į kūną.

1-3 žirnio dydžio gabaliukus ištirpinti vandenyje ir naudoti kaip kompresus.

1 gr. (2 žirnio dydžio gabaliukus) ištirpinti 4-5 l. vandens ir laistyti daržą, gėles, augalus, medžius kas 2-4 savaites.

0.5 gr. (vieno žirnio dydžio gabaliuką) sumaitinti gyvūnui su maistu.

1-2 gr. (2-4 žirnio dydžio gabaliuką) ištirpinti 100-150 ml. vandens ir įtrinti galvos odą, plaukus, ir palaikyti 30-60 min. ir nuplauti švariu vandeniu.

2-10 gr (4-20 žirnio dydžio gabaliukus) ištirpinti 50-100 ml. ir supilti šį tirpaliuką į naują šampūno pakuotę.

1 gr. (2 žirnio dydžio gabaliukus) ištirpinti 2-4 l. vandens ir naudoti tą vandenį purškimui namų augalams, daržo augalams, medžiams(kas 1-3 savaites).

1-2 gr. (2-4 žirnio dydžio gabaliukus) ištirpinti 50 ml. vandenyje ir pasidaryti veido kaukę, nuplauti po 20-40 min švariu vandeniu, taip pat strijų vietas, ar kitas norimas kūno vietas, kurias norime, pagražinti, atgaivinti, išgydyti.

0.2-0.4 gr. (ryžio – žirnio dydžio gabaliuką) ištirpinti 50-100 ml vandens, būtinai distiliuotame ir šį tirpaliuką lašintį į nosį, akys, ar į ausis.

Kur įsigyti gryno, kokybiško, autentiško ir sertifikuoto mumijaus?

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums šią galimybę. Vos per kelias dienas nemokamai pristatome į bet kurią Lietuvos vietą.