Grynas mumijo imunitetui stiprinti

Fulvinė rūgštis - atsakymas į geros sveikatos mįslę

Eimantas Norkevičius

11/29/20221 min read

Mumijus (dar žinomas kaip mumijo arba shilajit) - kas tai?

Mumijus renkamas aukštai kalnuose rankomis, pramoniniu būdu šios medžiagos neįmanoma pagaminti. Ji susiformuoja, kai slegiami augalai ir mikroorganizmai fermentuojasi ir sutankėja per šimtus metų tapdami vienalyte mase.

Gryno mumijaus junginyje yra net 71-89 mineralai ir mikroelementai. Toks mikroelementas kaip geležis yra labai naudingas gydyti mažakraujystę, o mineralai pridideda prie testosterono padidinimo. Be to, jame yra fulvinė ir humino rūgštys. Jos yra labai naudingos žmogaus imuninei sistemai išlaikyti stipriai ir atspariai aplinkos pavojams.

Fulvinė rūgštis - atsakymas į geros sveikatos mįslę

Fulvinė rūgštis yra cheminis junginys, susidarantis, kai mikroorganizmai dirvožemyje ilgą laiką skaido augalinę medžiagą. Kai kuriais atvejais šis procesas gali užtrukti šimtmečius. Fulvinė rūgštis gali turėti skirtingas savybes, priklausomai nuo to, iš kur ji paimama.

Būtent šis kupinas fulvinės rūgšties itin maistingas dirvožemio sluoksnis maitina augalus ir užtikrina, kad jie augtų stiprūs ir sveiki. Šį junginį labai mažais kiekiais sukuria milijonai mikrobų, kurie veikia irstančią augalinę medžiagą.

Kaip ir dirvožemyje, fulvinė rūgštis junginys yra būtina priemonė žmogaus organizme, pernešanti vitaminus ir maistines medžiagas į reikiamą mūsų kūno vietą.

Imunitetui stiprinti

Kad išlaikytų sveiką imuninę sistemą, jūsų kūnas turi gauti visus vitaminus ir maistines medžiagas, kurių jam reikia. Vartodami net ir nedidelį kiekį mumijaus dervos kartą ar du kartus per dieną, galite sustiprinti imuninę sistemą, padėti kovoti su uždegimu ir užkirsti kelią ligoms. O jei susirgote, mumijaus vartojimas gali padėti jūsų kūnui greičiau pasveikti.

Dar 2015 metais buvo atliktas tyrimas, kurio tikslas buvo ištirti antivirusines mumijaus savybes ir išbandyti jo galimybes kovoti su virusais izoliuotoje aplinkoje. Rezultatai parodė, kad medžiaga turi natūralių antivirusinių savybių ir geba sunaikinti tam tikrus virusus. Mumijus yra natūralus imunomoduliatorius, o tai reiškia, kad jis gali reguliuoti imuninę sistemą. Taigi, jei jūsų imuninė sistema silpna, mumijus stimuliuos ir padidins jos aktyvumą.

Mumijus taip pat palaiko imuninę sistemą, padidindamas kitų papildų ir maistinių medžiagų biologinį prieinamumą. Tai reiškia, kad jis padeda jūsų kūnui pasisavinti maistines medžiagas, todėl jos gali veikti efektyviau ir sustiprinti jūsų sveikatą.